Szczepienia

Zgodnie z nowymi wytycznymi rządu, umożliwiającymi organizację szczepień przeciwko COVID-19 przez pracodawcę, prosimy Was o wypełnienie poniższej ankiety, w której będziecie mogli zadeklarować swoją chęć zaszczepienia się w terminie i miejscu wyznaczonym przez pracodawcę.

Udział w ankiecie jak największej liczby osób, zarówno zatrudnionych na umowie zlecenie, kontrakcie b2b czy umowie o pracę, pozwoli nam podjąć działania związane z organizacją bezpłatnych szczepień dla wszystkich zainteresowanych osób w jak najszybszych terminach oraz jak najbliżej miejsca wykonywania pracy. O możliwości przystąpienia do programu zadecyduje ilość zgłoszonych deklaracji.

Wypełnienie ankiety nie jest jeszcze rejestracją, ale pozwoli nam zebrać informacje o skali zainteresowania szczepieniami wśród naszego zespołu. Podczas przygotowania szczepień będziemy korzystać z wytycznych rządu dotyczących organizacji i realizacji szczepień w zakładach pracy. Zgodnie z nimi szczepienia odbywać się będą we współpracy z wybranym podmiotem wykonującym działalność leczniczą, zgłoszonym do oddziału NFZ jako punkt szczepień. Można mieć zatem pewność, że odbędą się zgodnie z wymogami bezpieczeństwa. O rodzaju preparatu zadecyduje dostępność szczepionki w danym terminie w punkcie szczepień.

Jednocześnie zachęcamy wszystkich z Was, którzy znajdują się w grupie wiekowej uprawnionej do szczepień, do rejestracji na stronie www.gov.pl 

Obowiązującym terminem będzie ten, który wypada wcześniej, dlatego jeśli uprzednio umówiony termin wypada później niż data wyznaczona do przeprowadzenia szczepień, zostanie on automatycznie anulowany w momencie wystawienia elektronicznej karty szczepień (szczepienie organizowane przez pracodawcę).

Informujemy, że lista chętnych została zamknięta. O miejscu i terminie szczepień poinformujemy zainteresowane osoby.

Klauzula Informacyjna:
Exact Systems sp. z o.o. | AAS Recruitment sp. z o.o. | AAS sp. z o.o.