Ozonowanie pomieszczeń

OZONOWANIE POMIESZCZEŃ

Ozonowanie pomieszczeń jest skuteczną metodą dezynfekcji, która ma na celu usunięcie bakterii, wirusów, grzybów oraz alergenów. Usługa ozonowania jest wykorzystywana w biurach, halach przemysłowych, zakładach produkcyjnych. Zyskała na popularności w ostatnim czasie, gdyż jest to jeden ze sposobów odkażania pomieszczeń, w których przebywała osoba zakażona koronawirusem, czy po przebytej kwarantannie. Metoda ta jest skuteczna, wydajna, bezpieczna i ekologiczna. Pozwala na znaczące zwiększenie bezpieczeństwa pracowników i klientów. Może być stosowana zarówno jako działanie prewencyjne, jak i w doraźnych przypadkach.

Dlaczego warto?

Rozwiązanie to jest jednym ze sposobów zapobiegania zakażenia koronawirusem. Ozon jest gazem, który przy odpowiednim stężeniu dociera we wszystkie zakamarki i eliminuje wszelkie wirusy znajdujące się na powierzchniach. Dodatkowo ozon nie pozostawia po sobie toksycznych produktów rozpadu.

Dlaczego my?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w profesjonalnym utrzymaniu czystości na zakładach Klienta. Posiadamy nowoczesny sprzęt, dobrany do kubatury pomieszczenia, specjalistyczną chemię i najlepsze środki czystości. Nasi pracownicy od pierwszych dni zatrudnienia przygotowywani są do postępowania według określonych schematów i norm postępowania. Kultura organizacyjna Grupy Exact Systems, niezmienna od 16 lat sprawia, że pracownicy znają procedury i restrykcyjnie ich przestrzegają, co pozwala nam sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom. Posiadamy wszelkie uprawnienia oraz sprzęt potrzebny do realizacji usługi ozonowania.