Termelés támogatás

Kiváló minőségű gyártástámogató szolgáltatást nyújtunk, amely egyesíti az emberi munkát és a megfelelő technológiákat.

A következő területeken nyújtunk szolgáltatásokat:

  • gyártósoron – gépek / eszközök kezelője,
  • összeszerelő állomásokon – alkatrészek összeszerelése
  • egyszerű szállítási munkák – kézi targonca használatával
  • raktári munkák – tárolás, csomagolás, szállítás
  • karbantartási munkák – karbantartás, gépek és eszközök tisztítása.

Az alkatrészek időben történő szállításának felelőssége, a gyártás folyamatossága és a minőség megőrzése a mi feladatunk. További előnyök az ügyfél számára az időmegtakarítás és a termelési költségek jelentős csökkenése, amelyet a megfelelő munkavállalók kiválasztásának köszönhetően érünk el.

A cégünk iránt elkötelezett munkavállalóinkat mi megfelelően toborozzuk és képezzük ki. A termelési és támogatási folyamat átvállalásával az AAS felmenti ügyfeleit a toborzás, a HR és a bérszámfejtés, valamint a munka – és balesetvédelmi képzések alól, az alkalmazottak felügyelete alól, és garantálja a megrendelések időben történő teljesítését.

Mindezeket a tevékenységeket a megbízások legmagasabb minőségének biztosítása érdekében vállaljuk. Gyorsan, hatékonyan és rugalmasan működünk, alkalmazkodva az ügyfelünk aktuális igényeihez és megrendeléseihez.

Képzett munkatársakat biztosítunk, és felelősek vagyunk munkájuk minden lépéséért, különösen a végtermékek minőségéért.

Alkatrészek válogatása és utómunkája

Az AAS az ügyfelek minőségi problémáinak megoldására szakosodott. Alkatrészek válogatásával, ellenőrzésével és javításával foglalkozunk az ellátási lánc minden szakaszában. Így lehetővé tesszük a minőségi problémák csökkentésének hatékony és eredményes módszerének megszerzését, és ezáltal a termelés minőségének folyamatos javítását.

Részletes elemzést készítünk arról, hogy az egyes alkatrészek megfelelnek-e a megadott specifikációnak, és kiválasztjuk azokat a termékeket, amelyek nem a kézikönyvben foglalt minőségi előírások szerint készültek. Ezek az ISO rendszer eljárásainak megfelelően elvégzett munkák teszik lehetővé ügyfeleink számára a hatékonyság növelését és a minőségi problémák hatékony megszüntetését.

Végtermék minőség-ellenőrzés

A végső termékminőség-ellenőrzés átfogó szolgáltatását nyújtjuk, amelynek keretében minőségellenőrzést végzünk, garantálva, hogy csak a specifikációnak teljes mértékben megfelelő termékeket szállítsuk a megrendelőnek. Ez hatékony alternatíva a saját alkalmazottai által végzett vizsgálatokkal szemben. Szolgáltatásunk jelentősen javítja a kínált termékek minőségét, és lehetővé teszi, hogy kiküszöbölje a megrendelő által benyújtott panaszokkal kapcsolatos váratlan és általában magas költségeket.

Az általunk kínált szolgáltatás a termelés minőségi szintjének megelőző ellenőrzésére is használható. Az általunk kimutatott meg nem felelés esetén ügyfelünknek lehetősége van az előfordulási okok kiküszöbölésére, mielőtt a megrendelőtől kifogásokat vagy panaszokat kapna.

Rezidens mérnöki szolgáltatás

Tapasztalataink megerősítik, hogy a minőségi problémákat a legjobb közvetlen kapcsolattartással megoldani. A beszállító és a vevő személyes megbeszélései azonban időigényesek lehetnek, és magas költségeket jelenthetnek. Ezért egy rezidens mérnök jelenlétét javasoljuk, aki az ügyfél érdekeit képviseli, és aki gondoskodik minőségügyi kérdések / problémák gyors, hatékony tisztázásáról és megoldásáról.

A rezidens mérnök fő feladatai:

  • gyors reakció a problémák megoldására
  • a hiba ellenőrzése és elemzése,
  • azonnali kapcsolatfelvétel a szállítóval a részletek megadásához (fényképek készítése, alkatrészek elküldése elemzés céljából),
  • rendszeres látogatások az ügyfél termelőüzemében és részvétel megbeszéléseken
  • kapcsolatok fenntartása az üzemmérnökökkel

VDA 6.3 auditok

Hiteles auditoraink professzionális és megbízható folyamatellenőrzési szolgáltatást nyújtanak a VDA 6.3 szerint. Az ellenőrzés eredményeképp egy jelentés kapnak majd, amely tartalmazza a lehetséges javítandó területeket. Ha ezt szakembereinkre bízza, felbecsülhetetlen időt és pénzt takarítanak meg Önnek.

CSL 2

A szolgáltatás magában foglalja a gyártási folyamaton kívüli 100% -os termékellenőrzést, amelyet a szállító alkalmazottai végeznek. Ez egy kettős ellenőrzés, amelynek során minden szükséges eljárást biztosítunk annak érdekében, hogy a legmagasabb minőséget biztosítsuk az elvégzett ellenőrzések során.