Opis stanowisk

  OPISY STANOWISK

  W obszarze produkcji:

  Operator produkcji – osoba odpowiedzialna za bieżącą obsługę linii produkcyjnej, obsługująca maszyny, dbająca o przestrzeganie jakości wytwarzanych produktów według norm określonych w zakładzie. Operator produkcji realizuje polecenia zgodnie z planem produkcyjnym oraz ściśle współpracuje z działem jakości.

  Pakowacz – osoba odpowiedzialna za pakowanie gotowego wyrobu lub półproduktu oraz jego zabezpieczenie i przygotowanie do wysyłki.

  W obszarze logistyki:

  Magazynier – osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiada za prawidłowe ułożenie oraz zabezpieczenie towarów, przygotowanie do wysyłki oraz prawidłową realizację zamówień.

  Operator wózka widłowego – jest odpowiedzialny za załadunek i rozładunek towarów za pomocą wózka widłowego oraz utrzymanie porządku na magazynie. Operator musi mieć ukończone kursy: kierowca wózków jezdniowych akumulatorowych, spalinowych, gazowych oraz bezpieczna obsługa-wymiana butli gazowych w wózkach jezdniowych z napędem silnikowym.

  W obszarze administracji biurowej:

  Sekretarka/pracownik recepcji – osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiada za obsługę biura/sekretariatu. Do jej głównych obowiązków należą m.in. Organizacja i zapewnienie prawidłowej pracy recepcji, zarządzanie korespondencją, kontakt z kurierami czy utrzymanie sprawnego obiegu dokumentów.  Sekretarka stanowi wsparcie dla wewnętrznych działów organizacji.

  Rejestratorka medyczna – stanowi łącznik między lekarzem, a pacjentem. Praca polega na rejestracji pacjentów, wskazaniu gabinetu lekarskiego, kontroli uprawnień i statusów ubezpieczeń pacjentów oraz planowaniu kolejnych terminów wizyt. Często praca ta wiąże się z obsługą wewnętrznego systemu komputerowego.

  W obszarze utrzymania ruchu:

  Inżynier procesu – zajmuje się wdrażaniem nowych technologii w procesach produkcyjnych, ich nadzorem, koordynacją oraz optymalizacją na każdym etapie produkcji. Osoba zatrudniona na tym stanowisku realizuje wszelkie działania korygujące dotyczące działania procesu.

  Elektromechanik – projektuje, wykonuje, obsługuje i naprawia urządzenia elektryczne. Zajmuje się też instalacją, nadzorem eksploatacją maszyn i urządzeń elektrycznych w czasie przeglądów okresowych.

  W obszarze sprzedaży:

  Doradca klienta – to osoba, która doradza klientowi zakup optymalnego produktu lub usługi firmy. Jest odpowiedzialna m.in. za obsługę klientów, sprzedaż produktów i usług, budowanie trwałych relacji z kleintami oraz realizację planów sprzedażowych.

  Merchandiser – osoba odpowiedzialna za wykładanie towaru na półkach zgodnie z przyjętymi zasadami oraz dba o prawidłową ekspozycję towarów.

  Sprzedawca/kasjer – zajmuje się obsługą klientów oraz obsługą kasy fiskalnej.