Elastyczne formy zatrudnienia

Praca tymczasowa

W ramach Grupy Kapitałowej funkcjonuje Agencja Pracy Tymczasowej AAS Sp. z o.o. numer 24292, która zapewnia pomoc w rekrutacji i zatrudnienia pracowników tymczasowych, a także dokonaniu wszelkich formalności z tym związanych. Jest to rodzaj trójstronnej umowy pomiędzy pracownikiem, pracodawcą-agencją zatrudnienia i pracodawcą użytkownikiem – klientem agencji zatrudnienia.

Specjalizujemy się w poszukiwaniu najlepszych talentów i oferowaniu im pracy tymczasowej, dopasowanej do ich kwalifikacji oraz wymagań pracodawcy. Zajmujemy się wszelkimi kwestiami administracyjnymi i prawnymi. Łączymy ludzi, którzy wnoszą nową wartość i firmy. Chronimy firmy przed zbędnymi wydatkami związanymi z obsługą formalności.

 

Try & hire

Try & hire to niezwykle korzystna forma zatrudnienia, zarówno dla pracownika, jak i pracodawcy. W czasach, gdy istotne są nie tylko kompetencje i kwalifikacje pracowników, ale także ich dopasowanie do kultury organizacyjnej, jest to najlepszy sposób na podjęcie najlepszej obustronnej decyzji i idealne dopasowanie kandydata do miejsca pracy.

Try & hire to nowoczesna forma zatrudnienia. Daje możliwość sprawdzenia umiejętności pracownika w ramach umowy o pracę tymczasową, a jeśli spełni stawiane mu oczekiwania Pracodawca może podjąć decyzję o zatrudnieniu w swojej firmie.

To rozwiązanie daje możliwość zweryfikowania umiejętności więcej niż jednego pracownika, ogranicza formalności oraz redukuje koszty związane z zatrudnienie.