Dla firm

DLA FIRM

 

Zapewniamy wszelką pomoc, abyś mógł realizować swoje cele biznesowe. Dzięki stosowaniu elastycznych form zatrudnienia zredukujesz koszty nadgodzin, odpraw, funduszu świadczeń socjalnych i innych kosztów personalnych. Rekomendowani przez nas pracownicy świadczą wysokiej jakości pracę już po wstępnym szkoleniu, które odbywa się pierwszego dnia. Działamy w oparciu o metodykę zarządzania projektami. Dedykujemy Koordynatora do każdego projektu, odpowiedzialnego za proces rekrutacji, doboru odpowiednich kandydatów, kwestie dokumentów oraz przeszkolenie personelu. Dajemy gotowe rozwiązania firmom, które chcą rozwijać się bez obawy o wpływ czynników zewnętrznych, których nie można przewidzieć, takich jak kryzys wywołany przez COVID-19. Oferujemy zatrudnienie pracowników w oparciu o elastyczne formy zatrudnienia, takie jak outsourcing pracowniczy, praca tymczasowa, czy try & hire. Jeżeli problemy dotknęły też Twoją firmę, która obecnie przechodzi restrukturyzację, ale nie chcesz utracić ciągłości produkcji i sprzedaży, to rozwiązanie jest dla Ciebie!

Zaawansowana baza danych, w której umieszczone są wyniki wszystkich prac wykonywanych dla Klientów firmy. Daje możliwość zamówienia usługi wprost z poziomu systemu, a także dostęp do raportów i różnorodnych analiz z każdego miejsca i urządzenia 24/7/365.

 

Autorskie narzędzie umożliwiające sprawną realizację procesu rekrutacji on-line. Baza kandydatów – kilkadziesiąt tysięcy kandydatów w jednym miejscu

Aplikacja dla kandydatów, pracowników i zleceniobiorców grupy kapitałowej, która ułatwia poznanie organizacji oraz dopełnienie wszelkich formalności związanych z grafikiem zatrudnienia.

 

Innowacyjny projekt edukacyjny, który kształci pracowników i zleceniobiorców naszej grupy kapitałowej w Polsce, Czechach, Rumunii, Niemczech, Belgii, na Słowacji i Węgrzech.

 

Korzyści dla Twojej firmy:

  • Masz większą widoczność i kontrolę nad kosztami rekrutacji i zatrudnienia
  • Zyskujesz zmotywowany personel, który sprosta Twoim oczekiwaniom
  • Zapewniasz swojej firmie ciągłość planowania produkcji i świadczenia usług
  • Zyskujesz pracowników, którzy podnoszą swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w Akademii Jakości
  • Unikasz formalności związanych z przygotowaniem oferty dla kandydata, opisem wakatu czy promowaniem ofert
  • Nie musisz dbać o aspekty prawne i finansowe
  • Skupiasz się na realizacji celów biznesowych, a my dbamy o zbudowanie wydajnego zespołu, który zapewni ciągłość produkcji i sprzedaży
  • Masz natychmiastowy dostęp do efektów prowadzonych prac dzięki systemowi Extranet360
  • Zyskujesz pewność terminowości zleconych prac
  • Posiadasz gwarancję poprawności realizacji prowadzonych prac (ubezpieczenie OC na kwotę 5 000 000 zł)