Co to jest extranet

Co to jest ekstranet?

Extranet jest wysoce zaawansowaną bazą danych, w której umieszczone są wyniki wszelkich prac wykonywanych dla naszych Klientów. Każdy Klient otrzymuje login i hasło dostępu, które umożliwiają wgląd w wyniki zleconych prac.

Specjalnie z myślą o naszych Klientach udostępniliśmy Extranet czyli system umożliwiający dostęp do raportów z przeprowadzonych zleceń on-line, dający możliwość monitorowania sytuacji przez 24h/dobę via Internet.

Ten wdrożony i sprawnie działający mechanizm – daje zarówno nam, jak i naszym Klientom dużą przewagę rynkową nad konkurencją. W systemie nasi Klienci mogą w dowolny sposób przeglądać i analizować wyniki z wszystkich prac wykonanych przez pracowników Automorive Assembly Systems. Raporty Dzienne są widoczne każdego następnego dnia, natomiast Raporty Końcowe są dostępne w systemie już po kilku godzinach od zakończenia zlecenia.

Podstawowymi zaletami tego nowatorskiego narzędzia wykorzystywanego w celu usprawnienia komunikacji w łańcuchu AUTUMOTIVE ASSEMBLY SYSTEMS – KLIENT – DOSTAWCA to:

  • Szybki dostęp do wszystkich Raportów Dziennych i Końcowych
  • Udostępnienie rzetelnej bazy informacji niezbędnej do dalszej analizy zaistniałych problemów
  • Dostęp do załączników umożliwiających zapoznanie się ze szczegółami problemu jakościowego oraz ustalonego sposobu wykonania kontroli
  • Dane umieszczone w Extranecie można eksportować do Excela i formatu PDF, co ułatwia przygotowanie wymaganych zestawień oraz umożliwia bezpośredni wydruk z systemu.